flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Призначено підготовче засідання у справі № 921/318/22

14 листопада 2023, 16:28

У провадженні Господарського суду Тернопільської області перебуває справа №921/318/22 за позовом Тернопільської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області до Тернопільської міської ради, Споживчого кооперативу “МАГНАТ-ХІЛ, Товариства з обмеженою відповідальністю «TV-4» про скасування державної реєстрації права власності та припинення права власності ТОВ «TV-4» на незавершене будівництво адміністративний комплекс, об’єкт житлової забудови 9% готовності по вул. Приміська, 11а в місті Тернополі; визнання недійсним Договору купівлі-продажу незавершеного будівництва, адміністративного комплексу, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Приміська, 11а; скасування державної реєстрації права власності та припинення права власності Споживчого кооперативу «МАГНАТ-ХІЛ» на об’єкт незавершеного будівництва, адміністративний комплекс, об’єкт житлової забудови 9% готовності по вул. Приміська, 11а в місті Тернополі.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області задоволено заяву судді Стадник М.С. про самовідвід від розгляду справи № 921/318/22 та передано матеріали цієї справи на повторний автоматизований розподіл для визначення складу суду.

За результатами повторного автоматизованого розподілу справи № 921/318/22 головуючим суддею у справі визначено суддю Гирилу І.М.

Розгляд справи здійснюватиметься зі стадії підготовчого провадження.

Підготовче засідання у справі призначено на 4 грудня 2023 року о 14:00. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Тернопільської області за адресою: вул. Кн. Острозького, 14 А, м. Тернопіль, зал судових засідань № 3 (5-поверх).

 

Пресслужба Господарського суду Тернопільської області